Berlin Fashion Week

Berlin Fashion Week
25/012016

Jeeeeest ! Berlin Fashion Week zaliczony ! Jeden z celów na rok 2016- zrealizowany <3 ! Berlin to jedno z moich ulubionych miast, ta energia, ruch, światła, ludzie, moc inspiracji to wszystko sprawia, że kocham to miasto. Berlin i fashion week to idealne połączenie ! W Berlina zatrzymałam się na 3 noce, 3 dni fashion weeku. Udało mi się zdobyć sporo zaproszeń, nie spodziewałam się, że dostanę ich aż tak dużo ( na większych tego typy imprezach modowych akredytacja nie upoważnia do wejście na pokazy. Na każde show trzeba dostać zaproszenie od projektanta). To był mój pierwszy raz i nie bardzo wiedziałam czego mogę się spodziewać, na szczęście okazało się, że niemieccy projektanci mnie docenili i udało mi się siadać nawet w pierwszym rzędach 😉 To co zauważyłam porównując pokazy w Polsce i w Berlinie to, to iż w Berlinie można było zobaczyć więcej niestandardowych pokazów. Prezentacje, podczas których modelki stały, każdy mógł podejść i zrobić zdjęcie, tańczące i śpiewające dziewczyny prezentujące ubrania projektantki, która sama wychodzi na scenę w podskokach, czy pokaz podczas którego modelka przebierana była na wybiegu, przez pozostałych modeli. To mi się bardzo podobało ! Na przeciwko Bramy Brandenburskiej stał wielki namiot, w którym odbywały się większe pokazy, stamtąd samochody woziły gości na pokazy odbywające się w innych częściach miasta. Na tak dużej imprezie nie da się wszystkiego zobaczyć. Podczas tygodnia mody w Berlinie odbywa się cała masa eventów modowych. Wychodziłam z hotelu 10 i wracałam o 22. Na szczęście udało mi się troszeczkę zwiedzić miasto, ale i tak celem wyjazdu był fashion week, a jego świetna lokalizacja, pozwalała mi oglądać piękną Bramę Brandenburską każdego dnia <3 Poniżej widać tylko kilka pokazów na których byłam, zobaczcie co udało mi się sfotografować, nagrać. Jednak żaden film nie odda atmosfery panującej na fashion weeku, musicie kiedyś się wybrać !!

Oczywiście ubrania z mojej kolekcji ! Świetnie się prezentowały, byłam zaskoczona jak dużo osób zaczepiało mnie z pytaniem o mój strój, ludzie są tam cudowni !!

 

Yeeees ! Berlin Fashion Week is done ! One of the goals for the year 2016- realized <3! Berlin is one of my favorite cities, this energy, motion, light, people, power of inspirations-  makes me love this city. Berlin and fashion week is a perfect combination! In Berlin, I stopped for 3 nights, 3 days of fashion week. I managed to get a lot of invitations, I did not expect that I will get so many of them. It was my first time and do not quite know what to expect, fortunately, it turned out that German designers gave me even first row sits 😉 During the fashion week in Berlin so much is happening. You can’t see everything. I left the hotel at 10 am and came back at 10 pm. Fortunately, I was able to explore the city a little bit, but the main purpose of our trip was fashion week, and its great location, allows me to watch the beautiful Brandenburg Gate every day <3 Below,  only a couple of shows which I was taking part in. You can see below what I was able to photograph and filmed.

Of course, clothes from my collection!  I was surprised that so many people were asking about my outfit, I meet really wonderful, people !!