Fashionphilosophy- Fashion Week Poland

Fashionphilosophy- Fashion Week Poland
02/112014

FashionPhilosophy to polski tydzień mody, najważniejsze wydarzenie modowe w kraju, prezentujące trendy na nadchodzący sezon, odbywające się dwa razy w roku w Łodzi. To właśnie tam pasjonaci mody z całego kraju zbierają się, aby tworzyć polską modę. W tym roku miałam przyjemność uczestniczyć w dwóch dniach tego wydarzenia (piątek, sobota). Poznałam twórczość wielu polskich młodych projektantów. Wysłuchałam kilku interesujących wykładów i poznałam wielu świetnych ludzi z pasją. Zobaczcie moją relację.

FashionPhilosophy Fashion Week is Polish, the most important fashion event in the country, presenting the trends for the coming season. Here fashion enthusiasts from all over the country gather to create a Polish fashion. This year I had the pleasure to participate in two days of the event (Friday and Saturday). I got to know the work of many Polish young designers. I have listened to a number of interesting lectures and met many wonderful people with passion. See my relationship.

To był mój pierwszy łódzki fashion week byłam mega podekscytowana. Nowe miejsce, wielka hala, masa ludzi w ogóle nie miały dla mnie znaczenia. Po pierwszym pokazie czułam się jak w domu!